Klubs Biedrība – mīlestības māja inteliģentiem māksliniekiem! Vēlies atvilkt elpu no saspringtās ikdienas un nesteidzīgi pavadīt savu vakaru, tad nāc pie mums Klubā Biedrība! Dzīvespriecīgajā bāriņā atradīsi daudz dažādas spēles – šahu, dambreti, novusu, Dixit un citas prātu stimulējošas spēles, kā arī plašu bezalkoholisko un viegli alkoholisko dzērienu klāstu! Kluba bāriņš strādā katru nedēļu no trešdienas līdz svētdienai no plkst.17:00!

Kluba zālē norisinās dažādi pasākumi, kvalitatīvi koncerti – Jazz, Blues, Soul, Pop, Country, Funk un cita žanru melodijās, teātra izrādes, mākslas izstādes un dažādi pasākumi māksliniekiemi kā Drink & Draw vai brīvā skatuve, uz kuras var izpausties dziedot, dejojot, spēlējot kādu instrumentu, jokojot vai spokojot! Koncertu un pasākumu klāsts ir plašs un pieskaņots dažādu mākslinieku gaumei!
Ar lielāko prieku paziņojam, ka arī mūsu meditācijas istaba ir uzsākusi savu darbību un Klubs Biedrība noritēs arī elpas sesijas, gonga meditācijas, tējas ceremonijas un vēl vairāk dziedējošu pasākumu!
Tuvākos pasākumus meklē mūsu Facebook lapā vai www.klubsbiedriba.lv
Tiekamies klubā Biedrība – bārā uz spēli vai gardu dzērienu vai kādā no pasākumiem mūsu zālē Merķeļa ielā 13!

Kluba Biedrība darba laiks šonedēļ:

Trešdien 17:00-23:00

Ceturtdien 16:00-23:00

Piektdien 17:00-02:00

Sestdien 17:00-02:00

Svētdien 17:00-23:00