Klubs Biedrība – mīlestības māja inteliģentiem māksliniekiem! Vēlies atvilkt elpu no saspringtās ikdienas un nesteidzīgi pavadīt savu vakaru, tad nāc pie mums Klubā Biedrība! Dzīvespriecīgajā bāriņā atradīsi daudz dažādas spēles – šahu, dambreti, novusu, dixit un citas prātu stimulējošas spēles, kā arī plašu klāsts bezalkoholisko un viegli alkoholisko dzērienu klāstu! Kluba bāriņš strādā katru nedēļu no trešdienas līdz svētdienai no plkst.17:00! Sadarbībā ar Low & Slow līdz plkst.23:00 pieejami arī gardi ēdieni.
Kluba zālē norisinās dažādi pasākumi, kvalitatīvi koncerti – Jazz, Blues, Soul, Pop, Country, Funk un cita žanru melodijās, teātra izrādes, mākslas izstādes un dažādi pasākumi māksliniekiemi kā Drink & Draw vai brīvā skatuve, uz kuras var izpausties dziedot, dejojot, spēlējot kādu instrumentu, jokojot vai spokojot! Koncertu un pasākumu klāsts ir plašs un pieskaņots dažādu mākslinieku gaumei!
Ar lielāko prieku paziņojam, ka arī mūsu meditācijas istaba ir uzsākusi savu darbību un Klubs Biedrība noritēs arī elpas sesijas, gonga meditācijas, tējas ceremonijas un vēl vairāk dziedējošu pasākumu!
Tuvākos pasākumus meklē mūsu Facebook lapā vai www.klubsbiedriba.lv
Tiekamies bārīņā uz spēli, gardu dzērienu vai ēdienu vai kādā no pasākumiem mūsu jaukajā pagrabiņā Merķeļa ielā 13!

Bāriņa darba laiks šonedēļ:

Trešdien 17:00-23:00

Ceturtdien 17:00-23:00

Piektdien 17:00-02:00

Sestdien 17:00-02:00

Svētdien 17:00-23:00